Facebook icon Twitter icon Forward icon

Přivítejte jaro s Hotelem Paříž

Vážení a milí přátelé hotelu Paříž! Přivítejte s námi příchod jara - ochutnejte nové speciality z našeho kulinářského kalendáře podávané v Sarah Bernhardt Restaurant, podpořte svou vitalitu čerstvými ovocnými šťávami v Café de Paris a konečně - prožijte s námi nezapomenutelné velikonoční svátky v secesním stylu.

Velikonoční svátky

Oslavte s námi tento kouzelný jarní svátek. Připravili jsme pro vás jedinečný velikonoční balíček, díky kerému Vám bude připadat výjmečný každý okamžik vašeho pobytu.

Balíček je platný v termínu: 16.4. – 23.4.2014

REZERVUJTE NYNÍ

Sezónní menu

Pro měsíce Březen a Duben jsme pro vás připravili nové sezónní menu v naší hotelové restauraci Sarah Bernhardt. Přijďte si užít jedinečný gurmánský zážitek.

SEZÓNNÍ MENU ZDE

Luxury Suites

Pokud chcete strávit nezapomenutelný čas v samém srdci Starého Města  Pražského, zarezervujte si jeden z našich luxusních apartmánu a zažijte jedinečnou atmosféru secesního Hotelu Paříž.

REZERVUJTE ZDE

Svatba v Hotelu Paříž

Svatba je pro mnoho lidí nejkrásnějším dnem v životě a je tedy důležité, aby samotný svatební obřad i svatební hostina proběhly dle představ a přání novomanželů. Sarah Bernhardt, restaurace v samotném srdci Prahy, vám umožňuje uspořádat nezapomenutelnou svatební hostinu v dechberoucích secesních prostorách Hotelu Paříž. Dle vašich přání a požadavků jsme pro vás připraveni přichystat nezapomenutelný svatební den.

SVATEBNÍ HOSTINA