Woensdag 19 mei is het zover! Reserveer nu je tijdsblok

Zoals jullie afgelopen dinsdag hebben kunnen horen, kunnen we per woensdag 19 mei onder voorwaarden weer binnen sporten.

Ook dan blijft het huidige groepslesrooster buiten van kracht. Daarvoor kun je zoals je weet reserveren via de MyWellness-app. Het is vanaf heden weer mogelijk om online te reserveren voor een tijdsblok. Daarom zijn alle oude tijdsblokken en trainingen na 18 mei verwijdert uit de app.

Verder kun je natuurlijk nog steeds een personal fitness-afspraak maken, als er een tegoed op je sleutel staat.

Ook vanaf 19 mei vragen we jullie vriendelijk om je:

  • je sportkleding alvast thuis aan te trekken;
  • je eigen handdoek mee te brengen om tijdens het trainen op te zitten;
  • je mondkapje buiten al op te zetten en in de lounge en op de trappen te dragen;
  • je handen te ontsmetten bij binnenkomst;
  • je apparaten voor en na gebruik te reinigen met een flesje ontsmettingsmiddel.

**Let op! Reinig de apparaten door op het doekje te sprayen, en niet op de apparaten zelf i.v.m. kortsluiting. Dat geldt ook voor fitnessapparatuur i.v.m. smering en roest.

Bovendien willen we je wijzen op het aanhouden van een onderlinge afstand van anderhalve meter en verzoeken we je je te houden aan de op de grond aangegeven routing.

Je jas, buitenschoenen en je kostbaarheden kun je wel weer opbergen in een kluisje, maar je omkleden en douchen kan vanwege de beperkende maatregelen ook na 19 mei nog steeds niet. Dat zal je ook de komende tijd nog thuis moeten doen.

Je kunt wél gebruik maken van de zonnebank, maar de sauna blijft gesloten.

Compensatieregeling

Jullie weten, dat we sinds de tweede lockdown een compensatieregeling hebben, bestaande uit vier verschillende mogelijkheden.

Nog niet iedereen heeft echter een keuze gemaakt en daarom vragen we jullie je keuze aan ons door te geven, als je dat nog niet gedaan hebt.

Doe dat alsjeblieft voor 1 juli 2021.

Voor meer informatie verwijzen wij jullie door naar de nieuwsbrief van januari.

Klik hier voor de nieuwsbrief van januari

Tot slot

Tot slot willen we jullie allen heel hartelijk bedanken voor alle steun die jullie ons gegeven hebben tijdens het afgelopen jaar.

Na de heropening kun je bij de receptie je welkom presentje ophalen.

Met sportieve groet,

team JMSC

 
  Share 
  Tweet 
  Share 
  Forward 
Jeroen Maas Sports Company
Hoofdweg 669 B
2131 BB Hoofddorp
Telefoon : 023-5611556 / Fax : 023-5653679
Preferences  |  Unsubscribe