Bekijk de Webversie

 

EU-nieuws

EU-nieuws, voor u geselecteerd

Onder de titel ‘EU-nieuws’ verzamelt het departement EWI vanaf nu wekelijks de voor u relevante items over economie, wetenschap en innovatie uit de EU-nieuwsstroom van de afgelopen week: EU Publicatieblad, de persberichten van de Europese Commissie, nieuw gepubliceerde initiatieven enz.

>> Lees de eerste editie van EU-nieuws

Ondernemerschap

100 miljoen euro voor meer en ambitieuzer ondernemerschap

Elf partners werden geselecteerd, in een vernieuwde vorm van resultaatgerichte samenwerking. Meer starters, meer blijvers en meer groeiers, is de doelstelling.

>> Lees meer

Baekeland

Baekeland-mandaat: doctoraat in samenwerking met bedrijf

De eerste oproep voor 2016 is opengesteld. Uit een schriftelijke vraag blijkt dat in 2015 30 mandaten effectief werden ondersteund. Er werd ook een opdeling gemaakt naar groot bedrijf, kmo en universiteit.

>> Lees meer 

Ook nog deze week


Vlaamse regering
Beslissingen Vlaamse Regering - Economie, Wetenschap en Innovatie (20 mei 2016)
O.a. Strategisch Actieplan Limburg in het Kwadraat (SALK), Energyville en Fonds Wetenschappelijk Onderzoek - Vlaanderen.
>> Lees meer

Vlaams parlement
Verslag Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (19 mei 2016)

Vraag om uitleg over o.a. de kapitaalsverhoging in het ARKimedes II-fonds en over de subsidie- en participatiedatabank.

>> Lees meer

FIT
Internationaal ondernemen: nieuw subsidiesysteem van kracht

Vanaf 1 mei is het nieuw subsidiesysteem van FIT om internationaal ondernemen te bevorderen van kracht.

>> Lees meer


Meest gelezen vorige week

1 - Nieuw vanaf 11 mei: de kmo-groeisubsidie

2 - In welke sector werken doctoraathouders?

3 - De STEM-leerkracht: analyse en aanbevelingen KVAB



© 2016. Departement Economie, Wetenschap en Innovatie
Uitschrijven