Strijp R

WE ZIJN GESTART!

Vrijdag was het dan zover. De schop ging in de grond en er is gestart met de bouw van de eerste 80 woningen van Strijp R.

Die start werd op een bijzondere manier gevierd. Piet Hein Eek, onze beroemde buurman op Strijp R, ontwierp een buitenmeubel voor ons project. Dat meubel is gemaakt van oude sloopmaterialen van Strijp R. Verleden, heden en toekomst verankerd in één object dus. De kopers waren erbij toen dit werd onthuld. En aan hen vroegen we hun naam of een kort zinnetje op dat meubel zetten. Zoals je vroeger met een stift of een mes je naam en die van je jeugdliefde in een boom of een bankje kladderde of kerfde. Met een hartje ertussen.
> Bekijk hier de foto's
En natuurlijk houden we je ook op de hoogte van de vorderingen met de bouw. In woord en beeld.


OOK INTERESSE, MAAR....

Volg je dit project al even maar heb je een reden om nu nog even niet te kopen? Maak het bespreekbaar … wij denken met je mee.

Kijk op onze website voor het aanbod van de nog beschikbare woningen in Fase I of de boskavels.


BUURTCONTRACT DRENTS DORP ONDERTEKEND

Dinsdag 10 januari jl. is op feestelijke wijze het buurtcontract Drents Dorp ondertekend. Hierin staan concrete acties in Drents Dorp en omgeving die de verschillende partners in 2012 gaan ondernemen. Zoals de start van de bouw van de woningen op Strijp R en de bouw van het Spilcentrum. De samenwerkingspartners zijn: Stichting Buurtbelangen Drents Dorp, Spilcentrum Drents Dorp, Woonbedrijf, Welzijn Eindhoven, Politie Strijp, Amvest en gemeente Eindhoven.

> Bekijk Buurtcontract


CONTACT

Tel: 0800 – 333 33 32
Infocentrum: Zwaanstraat 2a te Eindhoven
Geopend op woe 15 – 17 en zat van 10 – 12
Of op afspraak (ook ’s avonds)
VOLG ONS Youtube Twtter Facebook
testbeeld.jpg (2.679 bytes)
Wordt deze nieuwsbrief niet juist weergegeven? klik hier voor de online versie. Klik hier om af te melden