ewi-vlaanderen.be
Kan u deze nieuwsbrief niet lezen? Klik hier voor een online versie.
weetenschap

Beste,

 

Met "w[eet]enschap, middagsessies om op te eten" brengen we elke maand op een laagdrempelige manier het onderzoek van één onze vier strategische onderzoekscentra (Flanders Make, imec, VIB en VITO) naar een breed publiek.


Voor onze derde W[eet]enschap brengt Flanders Make op 19 maart het verhaal 'Van autonoom rijden naar autonoom werken.'

 

Bij autonoom rijden denken we onmiddellijk aan Tesla’s en Google-cars uitgerust met artificiële intelligentie.

 

Maar niet alleen op de weg, ook in de Vlaamse maakindustrie worden zelfrijdende voertuigen ingezet. Deze vervoeren dan geen mensen, maar goederen.

 

Ook voeren deze voertuigen vaak een taak uit (of ondersteunen ze personeel in taken) en daarmee draagt autonoom rijden én werken bij aan een efficiëntere Vlaamse industrie.

 

Ellen van Nunen en Marc Engels van Flanders Make lichten de trends en uitdagingen rondom autonoom rijden én werken in verschillende industriële toepassingen toe en presenteren het onderzoek van Flanders Make in dit domein.


Datum: dinsdag 19 maart, 12u30 – 13u20

Locatie: Herman Teirlinckgebouw, Havenlaan 80, Brussel


We hopen jullie voor de derde keer op rij opnieuw talrijk te mogen verwelkomen.

 

Tot dan,

Departement Economie, Wetenschap en Innovatie (EWI)


P.S.: Reclame maken mag. Wetenschap en onderzoek verdienen een groot publiek!

Ellen van Nunen (Project Manager) en Marc Engels (COO) van Flanders Make lichten de trends en uitdagingen rondom autonoom rijden én werken in verschillende industriële toepassingen toe en presenteren het onderzoek van Flanders Make in dit domein.

W[eet]enschap is een initiatief van het Departement EWI, Flanders Make, imec, VIB en VITO.

 

Andere middagsessies die voor dit voorjaar al bevestigd zijn: "artificiële intelligentie" (imec) en "Waarde geven aan industrieel afval" (VITO).

 

De middagsessies zijn vrij toegankelijk, maar inschrijven wordt warm aanbevolen.


>> Ja, ik schrijf me in voor deze w[eet]enschap op 19 maart!
de 4 SOC's van de Vlaamse overheid

Flanders Make, imec, VIB en VITO zijn belangrijke partners in het beleidsdomein EWI van de Vlaamse overheid.

 

Samen genieten deze vier strategische onderzoekscentra ongeveer € 250 miljoen ondersteuning uit de Vlaamse begroting.

 

>> flandersmake.be

>> imec.be

>> vib.be

>> vito.be

 

Bekijken in browser Doorsturen Disclaimer
Dit is een officiële nieuwsbrief van Departement EWI, Vlaamse overheid.
Koning Albert II-laan 35, bus 10 · 1030 Brussel

U ontvangt deze mail omdat u in onze verzendlijst opgenomen bent. Indien u deze berichten in de toekomst niet meer wenst te ontvangen, klik hier: Uitschrijven.
© 2019. Departement Economie, Wetenschap en Innovatie