Vlaams minister van Innovatie Philippe Muyters maakt 3,5 miljoen euro vrij voor 21 projecten in steden of gemeenten waarbij het internet of things wordt gebruikt om oplossingen te zoeken voor maatschappelijke uitdagingen.
O.a. eerste en tweede oproep Innovatieve bedrijfsnetwerken (IBN's), evaluaties Bijzondere onderzoeksfondsen en OJO-programma, screening buitenlandse directe investeringen in Vlaanderen en Brexit: impact op onderzoeksjobs.
Samen met Steunpunt Economie en Ondernemen nodigen we je graag uit op de STORE Workshop 2018. Tijdens dit evenement worden enkele recente economische trends belicht die belangrijke implicaties hebben voor zowel bedrijven, consumenten als beleidsmakers
Kom op woensdag 19 september 2018 naar Antwerpen en maak live mee welke 2 bedrijven de Leeuw van de Export 2018 winnen! Flanders Investment & Trade (FIT) bekroont dan 2 van de meest succesvolle Vlaamse exporteurs.
De Vlaamse Ruimtevaartindustrie nodigt u uit voor een seminarie over de strategie voor de ruimtevaartsector in Vlaanderen. Vertegenwoordigers van de industrie en de overheid willen daar elementen voor aanreiken. Na de goedkeuring van het innovatief bedrijfsnetwerk ‘Space 4.0’ door de Vlaamse overheid is het meteen ook de start voor dit nieuwe project.