Geen afbeeldingen? Webversie

Gelukkig nieuwjaar en een gezond 2017!

Het nieuwe jaar is aangebroken en iedereen is zich weer met volle zin aan het voorbereiden op een fantastisch ondernemend 2017! Zo ook Budgettrucks. De afgelopen maanden zijn wij druk bezig geweest met het opstarten van Budgettrucks en de eerste vaste klanten hebben reeds de weg naar ons gevonden. Hier zijn wij uiteraard ontzettend blij mee. Dank hiervoor!

Om ervoor te zorgen dat ook u van ons aanbod en nieuwe wagenpark op de hoogte blijft zullen wij 1 maal per maand een nieuwsbrief uitzenden om u te laten weten wat er allemaal gebeurt rond Budgettrucks. En waar u als ondernemer mee geholpen kan zijn.

Wat leest u in deze eerste nieuwsbrief:

- Graag stellen wij ons aan u voor.
- Onze nieuwe website en social media kanalen.
- En presenteren wij onze nieuwe containerwagen: de DAF XF 105-460.

Wij wensen u een mooi en gezond ondernemend 2017! 

Met vriendelijke groet,

Team Budgettrucks 

 

Harry rupert, Directeur Budgettrucks

Wij stellen ons graag aan u voor.

Wellicht heeft u al eens een telefoontje of mail van ons ontvangen. Maar wij vinden het belangrijk dat u ons ook persoonlijk leert kennen. Hiervoor stellen wij ons graag aan u voor;

Budgettrucks is een nieuwe speler op de markt als het gaat om bedrijfswagen verhuur. Dit varieert van klein zakelijk transport tot grote container vrachtwagens en alles daartussen. Budgettrucks is ontstaan uit onze moederbedrijven RKN Logistics en RKN Movers. Vanuit deze 2 bedrijven voeren wij verhuizingen (particulier en zakelijk), transporten, charters, handy-man klussen en het inhuizen en installeren van projectinrichtingen uit.

Onze eigen ervaring met het inhuren van bedrijfswagens bij de gerenommeerde verhuurbedrijven bracht geen 100% oplossing, het gaf vaak meer kopzorgen. Omdat het inhuren van een bedrijfswagen ons dusdanige administratieve rompslomp meebracht dacht onze directeur, Harry Rupert:

 
 

"Ik wil een oplossing in plaats van kopzorgen! Dit moet toch anders kunnen?"

- Waarom een hoge borg bij het zakelijk inhuren van bedrijfswagens?
- Waarom zijn alle (bijkomende) kosten niet duidelijk vooraf gemeld?
- Waarom een hoog kilometer tarief buiten de 100 vrije kilometers?
- Waarom moet ik zelf mijn gehuurde wagen ophalen als ikzelf al wagens en personeel tekort kom?
- En waarom ben ik gebonden aan openingstijden in een branche als deze?

Dit is in een notendop waarom en waardoor Budgettrucks in 2016 is ontstaan. Met het breed uitbreiden van ons wagenpark. En het bekijken waarmee en op welke manier wij een oplossing kunnen zijn. Willen wij nu laten zien dat het ook écht anders kan! 

Wilt u kennis maken met de mensen achter Budgettrucks? Klik dan op onderstaande button.

Dit zijn wij.
 

Onze nieuwe frisse website is online!

Om ons wagenpark en alle mogelijkheden goed en overzichtelijk in te kunnen zien hebben wij een uitgebreide website laten maken.

Zo kunt u;

- per wagen bekijken wat de specificaties zijn.
- leggen wij u uit wat wij voor u kunnen betekenen op het gebied van transporten en charters.
- ziet u wat wij kunnen betekenen voor u als het gaat om verhuizingen.
- en ziet u het uitgebreide aanbod aan verhuis artikelen en ondersteuning.

 

 
 

Ook hebben wij een 3 tal social media kanalen aangemaakt waar wij op te volgen zijn. Zo bent u altijd op de hoogte.

Bekijk hier onze website
Facebook
Linkedin
Twitter
 

Onze nieuwe aanwinst!
DAF XF 105-460

Wij hebben een nieuwe containerwagen! Deze grote jongen is in te huren met of zonder container. Uitstekend voor transporten van en naar het buitenland.

Heeft u zelf geen chauffeurs om met deze wagen te rijden dan kunt u bij Budgettrucks deze wagen ook als charter inhuren.

 
 

Klik op onderstaande buttons voor alle mogelijkheden rondom transport en charters en voor de wagenspecificaties.

Wagen specificaties DAF XF 105-460
Transporten en charters
 
Budgettrucks.nl

Hugo de Vriesstraat 1
2152 CT Nieuw-Vennep
Tel: 0252 621597
Email: info@budgettrucks.nl

Vind ik leuk

Tweet

Deel

Doorsturen

Voorkeuren aanpassen  |  Uitschrijven