Twitter icon Forward icon

Introductie nieuwe medewerkster: Sietske van Wilgenburg

‘Vanaf 9 januari 2012 werk ik als grafisch ontwerper bij breed in beeld CREATIES. Na het behalen van mijn bachelor of graphic design aan het ArtEZ, Hogeschool voor de kunsten in Arnhem ben ik blij dat ik nu deel uitmaak van een inspirerende omgeving. Enthousiast, met een frisse blik en liefde voor het vak stel ik mij ten doel om bijzondere en communicatieve eindproducten voor onze klanten neer te zetten’.

De nieuwe Koekoek, ingebruikname vanaf april 2012

Het bestuur van De Koekoek gaf ons een alles-in-1 opdracht: nieuwe huisstijl, huisstijldragers, communicatie-middelen en ontwerp/coördinatie over drukwerk, signalisatie en kleding. Kijk, mooier kunnen wij het niet krijgen. Nog even en De nieuwe Koekoek, komt ‘breed in beeld’!

Website-ontwerp voor de Volvo Nieuwenhuijse Groep, gebruikte auto’s top in beeld

Het ontwerp van deze nieuwe site ging niet over 1 nacht ijs. Nagenoeg de gehele website is zelf door Nieuwenhuijse te onderhouden. Wij bedachten een zoeksysteem voor dummies. Gewoon een auto kunnen zoeken op cabrio, of ‘iets met dak en hoog op de wielen’, zonder een veelvoud van technische specs in te moeten geven. Vier simpele plaatjes leiden tot het hele gebruikte wagen-
park in een carousel. (De traditionele lijstweergave kan ook gebruikt worden). Kijkje nemen?

Orka Vloeren viert dit jaar haar 40-jarige jubileum. Wij ontwierpen alvast een logo

Nieuw modebeeld voor VanOosterhoutVanNeck

Nog even geduld en alle dames-verkoopadressen staan online! Klik hier

ImproveGroup: Vormgeving en eigen custom-made, give-aways

Vandaag stak Improve ons een echt hart onder de riem in de vorm van een heerlijke taart, als waardering voor onze inzet als leverancier/partner. Wat een feestje!

We maakten voor de ImProveGroup een second opinion voor de vormgeving van de website en ontwierpen beeldvormings-elementen voor, zeg maar ImProve's plan van aanpak. Daarnaast stelden wij een pakket eigen, custom-made' give-aways voor: usb-
sticks, logotops, paraplus, notitieblokken etc., waarmee ImProve haar uitstraling gesterkt ziet.

Meer lezen over Improve? klik hier

Groei, ontwikkelen, klanten prikkelen

Wat is uw toegevoegde waarde voor een klant? Communiceert u dat duidelijk en voldoende? Gebruikt u de juiste communicatie-middelen? Is uw identiteit onderscheidend en goed?

Wilt u (beter) gezien worden? (Meer) onderscheidend zijn? (Beter) opvallen? Heeft u twijfels? Misschien kunnen wij u van dienst zijn! Wij maken graag vrijblijvend een afspraak.