Bekijk de Webversie

 

RRI

Responsible Research and Innovation (RRI)

De succesvolle en gesmaakte EWI-focus over RRI van afgelopen dinsdag 6/9 bracht een duidelijk beeld van wat er in Vlaanderen en Europa beweegt rond de maatschappelijke betrokkenheid bij onderzoek en innovatie. Verslag en presentaties na de link.

>> Lees meer

3% light nota

Totale O&O-intensiteit in Vlaanderen 2004-2014 - “3% light nota”

Vlaanderen heeft zich ten volle geëngageerd in de Europese Lissabon-ambitie en de recente Europa 2020 doelstellingen om de 3% O&O-norm te realiseren. Ter ondersteuning van deze beleidsoptie, is een continue opvolging van de O&O-uitgaven aan de hand van recent en internationaal vergelijkbaar cijfermateriaal nodig. Deze nota levert de meest recente, doch voorlopige, beschikbare cijfers over de totale O&O-uitgaven in Vlaanderen.

>> Lees meer

Beslissingen Vlaamse regering

Beslissingen Vlaamse Regering - Economie, Wetenschap en Innovatie (9 september 2016)

O.a. Strategische transformatiesteun en EFRO-steun. Vanaf nu komen de regeringsdocumenten ook elke maandag na de ministerraad online op vlaanderen.be.

>> Lees meer

Ook nog deze week


Brownfield
SERV-Advies wijziging brownfieldconvenanten
Advies over het ontwerp van besluit van de Vlaamse regering tot uitvoering van het decreet betreffende de brownfieldconvenanten.
>> Lees meer

Ambulante handel
SERV-Advies ambulante handel

Advies over het ontwerpdecreet tot wijziging van de artikelen 8, 10 en 18 van de wet van 25 juni 1993 betreffende de uitoefening en organisatie van ambulante en kermisactiviteiten en ontwerp van Besluit tot wijziging van het KB van 24 september 2006 betreffende de uitoefening en organisatie van ambulante activiteiten

>> Lees meer

Dag van de Wetenschap
Neem met uw bedrijf deel aan de Dag van de Wetenschap

Met dit initiatief wil de Vlaamse regering wetenschap, wetenschappelijk onderzoek en technologische innovaties in de kijker zetten in Vlaanderen en Brussel. Ook uw onderzoek, vorming, kennis en expertise behoren tot de belangrijkste grondstoffen van Vlaanderen. Wees er trots op en doe mee aan de Dag van de Wetenschap.

>> Lees meer


Meest gelezen vorige week
  1. EWI-focus 22 | Responsible Research and Innovation (RRI)
  2. Wetenschaps- en innovatiebudget gefinancierd door EWI stijgt
  3. EU-nieuws | week 6 - 9 september


© 2016. Departement Economie, Wetenschap en Innovatie
Uitschrijven