Benieuwd hoe je verspilling op de werkvloer tegen kan gaan? We geven je 3 tips!

Geen afbeeldingen? Webversie

Intersafe - A Lyreco Company

Nieuwsbrief 7 | juli

Twee organisaties bundelen hun krachten

Twee organisatie bundelen hun krachten met als doel leider te worden op de Europese veiligheidsmarkt. Met meer dan 350 PBM specialisten en een sterk logistiek netwerk. Hoe wij dat doen?
Lees meer in het artikel en bekijk de video.

Lees hier meer
Bekijk de video
new branding

3 tips om verspilling te verminderen

Elke werkplek kent ze wel, items die eenmalig te gebruiken zijn om vervolgens weggegooid te worden. Denk hierbij aan koffiebekers, pennen en papier maar er zijn nog veel meer spullen die dagelijks in de afvalbak verdwijnen. Graag delen we drie tips om deze verspilling te verminderen.

3 tips tegen verspilling
  • 💡 Vervangen door herbruikbare items
    Door items te gebruiken die vaker dan één keer te gebruiken zijn, verminder je de hoeveelheid afval op de werkplek. Er zijn veel innovatieve manieren om dit soort items te vervangen.
  • 💡 Onderzoeken van materialen
    De levensduur van items hangt voor een groot gedeelte af van het materiaal waar het van gemaakt is. Echter zijn er in veel gevallen alternatieve materialen die net zo goed zijn, maar beter voor het milieu.
  • 💡 Manieren zoeken om te recyclen
    Veel items op de werkplek zijn recyclebaar zonder dat je het weet. Lyreco biedt recycling services aan voor meer dan tien verschillende productgroepen.

Benieuwd wat Intersafe voor jou kan betekenen op het gebied van duurzaamheid? Neem dan contact met ons op ->

📧 info@intersafe.eu
📞 +31 (0)78 618 14 00

Wat kan ik nog meer doen?

Hoe de Employee Safety Manager (ESM) uw zorgen uit handen neemt

De Employee Safety Manager (ESM) is een online registratie- en bestelsysteem waar op individueel niveau persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM) besteld kunnen worden. Al dan niet binnen een bepaald budget. Daarnaast kan geregistreerd worden wanneer de PBM aan vervanging toe zijn.

Bovendien ontvangt u tijdig een ontvangt wanneer de producten vervangen moeten worden.

Employee Safety Manager

Veiligheidsbrillen op sterkte

Voorkom oogklachten
Om oogklachten te voorkomen en optimale veiligheid te borgen, raden wij aan om ieder jaar een oogmeting uit te voeren om ervoor te zorgen dat uw medewerkers een veiligheidsbril met de juiste sterkte dragen.

Wetgeving
Het Arbeidsomstandighedenbesluit geeft in artikel 8.3 aan dat de noodzakelijke vervanging van persoonlijke beschermingsmiddelen tijdig plaats moet vinden om deze de juiste bescherming te laten bieden. 

veiligheidsbrillen
Blog over veiligheidsbrillen

​Levensduur
Gezien de veiligheidsbril in een industriële omgeving gedragen wordt en aan slijtage onderhevig is, adviseren wij deze uiterlijk iedere drie jaar te vervangen. 

'Een droom die uit is gekomen'

In mei zag onze collega Inge Spier, eventmanager bij Intersafe, haar droom werkelijkheid worden: "Als achtjarig meisje keek ik voor de eerste keer naar het Songfestival en ik vond het geweldig. Tijdens mijn studie riep ik dat ik daar ooit bij wilde zijn. Dus een dag voor de finale in 2019 vertelde ik aan mijn manager dat ik een droom heb die ik wil verwezenlijken mocht de volgende editie in Nederland plaatsvinden."

Dus toen Duncan Laurence de finale in 2019 won kwam die droom een stuk dichterbij. Vervolgens werd Inge na aanmelding ook nog is uitgekozen als 'Delegation host' en kon ze haar droom daadwerkelijk verwezenlijken. 

NSWE
Ervaar de organisaties skills van Inge en het projectteam tijdens het NSWE op donderdag 31 maart 2022. Registreer je nu voor de voor-registratie!

Inge Spier - ESF

Lees hier meer over de ervaring van Inge tijdens het Eurovision  Songfestival.

Lees het hele verhaal
Ik kom naar het NSWE!

Veilig werken in de bouw

Veilig werken in de bouw - 3M

De bouw is een complexe sector die een breed scala aan activiteiten omvat. Er zijn dan ook tal van niet te onderschatten gevaren in de bouwsector. 

Als jouw betrouwbare partner op het gebied van persoonlijke beschermingsmiddelen helpen Intersafe en 3M je bij het identificeren van deze gevaren en het minimaliseren van talrijke risico’s met uitgebreide veiligheidsoplossingen.

Eerder dit jaar organiseerde wij een webinar over het belang van de juiste valbeveiligingsmiddelen én even belangrijk de juiste training over het gebruik van deze middelen. Benieuwd? Vraag de volledige opname van dit webinar op via onderstaande button. Tevens organiseerde 3M een webinar over effectieve communicatie in de bouw. Terugkijken? Klik op onderstaande button.

Webinar - Veilig werken op hoogte
Webinar - effectief communiceren in de bouw

PRODUCTNIEUWS

Alphatec 04-004/005

Een heel nieuw soort PVC handschoen 

AlphaTec® 04-004/04-005 is jouw PVC-oplossing die een stap verder gaat. De handschoen bestaat namelijk uit een speciaal mengsel van PVC en Nitril voor extra chemische bescherming. Dit zorgt voor duurzaamheid, bescherming en flexibiliteit. 

Het speciale schuim in het design zorgt voor grip in natte en vettige omstandigheden. Tevens biedt het design een ergonomische pasvorm.

Goedgekeurd door de FDA en de EU voor de voedingsindustrie.

Zelf ervaren? Vraag een sample aan bij je Intersafe contactpersoon
 
Atlas Flash

Laat je Flashen

Meer comfort, meer reactiviteit, meer ademende activiteit.

De nieuwe FLASH-modellen zijn je ultieme metgezel tijdens een werkdag. De hightech MESH UPPER omsluit de voet perfect en garandeert de drager continu ademend vermogen, flexibiliteit en onmiskenbaar draagcomfort. Energie teruggave en reactiviteit bij elke stap, dat is waar het nieuwe MPU® INNOFLEX SYSTEM® voor staat. De drager wordt hierdoor de hele werkdag ondersteund.

Bekijk de video
Bekijk de nieuwe FLASH-modellen
Aanmelden nieuwsbrief
LinkedInFacebookInstagramWebsite

Aanmelden nieuwsbrief?

Heb je deze nieuwsbrief doorgestuurd gekregen? Meld je dan aan via onderstaande button en ontvang voortaan de nieuwsbrief.

Meld je hier aan
 

Disclaimer

 
FacebookTwitterYouTubeInstagramLinkedIn
 

WORK SAFE FEEL SAFE
Wilgenbos 2 | 3311JX | Dordrecht | The Netherlands
T +31 (0)78 618 14 00 | E: info@intersafe.eu | I: www.intersafe.eu

Uitschrijven