Makingdesign konferanse er 15.-16. juni

Ingen bilder? Les på nett

Sett fart på din kunnskap med ny inspirasjon og kompetanse!

Vi har mange kurs og studier for deg som ønsker å øke din kompetanse. Søk om opptak til høstens lånekasse godkjente studier nå. Studiene er godkjent av Høgskulen i Volda og holdes i Oslo. 

Makingdesign konferansen går 15. - 16. juni, bli med å få inspirasjon -> 

Alle våre kurs kan også tas som webinar, du velger selv hva som passer deg ->. 

Ta et kunnskapsløft med studiepoeng på deltid, 30 studiepoeng.

Digital rådgiver

Du lærer å lage gode digitale løsninger for kunden basert på kundereisen. Ved å kartlegge kundens behov, vil du skape verdifulle kundeopplevelser og tjenester, som igjen blir gode forretningsmodeller.  

Vi bruker verktøy som Business Model Canvas og Design Thinking.

Oppstart 23. september
Info om til Digital rådgiver –>

Interaksjonsdesign

Interaksjonsdesign er samspillet mellom mennesker og teknologi.  Du lærer å designe applikasjoner og webløsninger som er brukervennlige, inkluderende, inspirerende og nyttige.

Oppstart 16. september
Info om Interaksjonsdesign –>

Digital journalistikk

Du skal få innsikt i og kjenne til de viktigste tjenester, teknologier og verktøy som er avgjørende for å lykkes som digital journalist, og forstå samspillet slik at man skaper effekter og resultater. Etter endt studium skal du beherske de viktigste verktøyene og være i stand til å gjøre seg relevant og skape og fremstille nyhets stoff på en måte som gir oppmerksomhet og skaper interesse i digitale kanaler.

Oppstart 9. september
Info  om opptak journalistikk –>

Digital markedsfører

Lær deg å lage godt, engasjerende innhold brukerne dine vil ha, vit hvordan du bruker SEO slik at de finner innholdet ditt, samt hvordan du analyserer effekten av kampanjene dine med Google Analytics.

Vi bruker Wordpress som publiseringsverktøy og sosiale medier for å spre innholdet til relevante lesere.

Oppstart 12. oktober
Info om digital markedsføring –>

Digital kommunikasjon

Du vil tilegne deg kunnskap og ferdigheter som gjør deg i stand til å forvalte, vedlikeholde og videreutvikle nettsteder.

Du lærer å lede en webredaksjon, og å jobbe strategisk og systematisk med å utvikle nettsteder som når mål både for virksomheten og for brukerne.

Oppstart 7. oktober
Info om Digital kommunikasjon –>

 
 
Se alle våre kurs og studier

Vi håper å se deg hos IGM, alle kurs kan også tas som webinar.
Med vennlig hilsen Trine Skaug Væråmoen

 
IGM AS, Brynsveien 5, 0667 Oslo • post@igm.no • tlf. 23376420
Oppdater abonnement  |  Meld av