Voor in je agenda
Grijp je kans en doe mee: onderstaande trainingen en bijeenkomsten hebben nog plaats. Je bent van harte welkom!
Oriëntatiebijeenkomst ervaringsdeskundigheid
Overweeg jij om jouw ervaringsdeskundigheid te gaan inzetten in je (vrijwilligers)werk? In deze vrijblijvende oriëntatiebijeenkomst kom je erachter wat de mogelijkheden zijn en welke opleidingen en trainingen beschikbaar zijn. We denken graag met je mee!
Dinsdag 13 mei | 13:00-15:00 uur | aanmelden
Traumatic experiences and contact (ENG/NL)
You don't need to be a professional to support someone dealing with traumatic experiences. In this training, we explore the meaning and impact of trauma on a person’s life. Both English- and Dutch-speaking volunteers are welcome to participate.
Wednesday 14 May | 19:00-22:00 hrs | sign up
Voorbij de woorden, werken met stilte
In het proces van het opbouwen van een (zorg)relatie hebben we soms de neiging om stiltes op te vullen en ‘gaten te dichten’. Maar wat als we dat nu eens niet doen en stilte zien als ‘ruimte maken’? In deze gratis training leer je hoe je werkt met stilte.
Donderdag 15 + 22 mei | 15:00-17:00 uur | aanmelden
Vrijwilligerscafé
Het volgende vrijwilligerscafé komt er alweer aan! Dit is een laagdrempelige ontmoetingsplaats voor vrijwilligers om met elkaar in gesprek te gaan over allerlei onderwerpen. Het onderwerp wordt binnenkort bekend gemaakt; schrijf je nu alvast in!
Maandag 26 mei | 15:00-17:00 uur | aanmelden
|