Geen afbeeldingen? Webversie

Purple Monkey Breinflits 

STAP-budget

De overheid wil dat je als werkende of werkzoekende kunt beslissen over je ontwikkeling tijdens je loopbaan. Werkenden en werkzoekenden kunnen daarvoor een STAP-budget van maximaal € 1.000 per jaar aanvragen voor scholing en ontwikkeling. Je kunt deze subsidie gebruiken voor een opleiding uit het aanbod van Purple Monkey Breinonderwijs. De subsidie heet STAP, wat staat voor STimulering Arbeidsmarkt Positie.

Je kunt als werkende of werkzoekende 1 keer per jaar het STAP-budget aanvragen via een portal van UWV. Elke 2 maanden start een aanvraagperiode. Als het geld van een periode op is, probeer het dan opnieuw in een volgende aanvraagperiode. Het eerstvolgende aanvraagmoment is 1 november 2022, om 10.00 uur. Zorg dat je op tijd inlogt, het is binnen een paar uur op!

Er is een aantal voorwaarden voor het aanvragen van het STAP-budget.

  • Je bent 18 jaar of ouder en hebt de AOW-gerechtigde leeftijd nog niet bereikt
  • Je bent EU-burger of bent partner van een EU-burger
  • Je bent in de periode van 27 maanden tot 3 maanden voorafgaand aan de subsidieaanvraag voor ten minste 6 maanden in Nederland verzekerd voor de volksverzekeringen
  • Je hebt dit jaar nog niet eerder het STAP-budget toegekend gekregen
  • De training die je wil volgen moet arbeidsmarktgericht zijn

Daarnaast moet de training in het STAP-scholingsregister staan en nog niet zijn gestart op het moment dat het STAP-budget wordt aangevraagd. De aanvraag dient minimaal 4 weken voor de start van de training aangevraagd te worden. De training moet starten binnen 3 maanden na de STAP-aanvraagdag.

De volgende open trainingen van Purple Monkey komen in aanmerking voor een STAP-subsidie;

  • Breinonderwijs met Snellezen en Mindmappen (2-daagse training)
  • Creatief Denken (2-daagse training)
  • Mindmappen en informatie structureren (1-daagse training)
  • Objectief waarnemen en Breinwijs tekenen (3-daagse training)
  • Snellezen (1-daagse training)
  • Timemanagement en mentale fitheid (2-daagse training)

Met een toegekende STAP-subsidie is deelname aan alle bovengenoemde trainingen voor jou kosteloos. 

Lees hier de complete STAP-aanvraagprocedure
 

Cedeo-erkenning

Purple Monkey heeft een Cedeo-erkenning. Deze erkenning geldt als hét keurmerk voor de hele Nederlandse HR-sector. Centraal in de Cedeo-erkenningsprocedure staat het uitgebreide klanttevredenheidsonderzoek onder deelnemers en opdrachtgevers van de organisatie. Om voor een Cedeo-erkenning in aanmerking te komen moet een aanbieder voldoen aan nauw omschreven kwantitatieve en kwalitatieve criteria. In ieder geval moet tenminste 80% van de respondenten aangeven ‘tevreden tot zeer tevreden’ te zijn over de dienstverlening, de samenwerking en de behaalde resultaten. In de zomer van 2022 heeft Purple Monkey opnieuw voor de komende 2 jaar de Cedeo-erkenning ontvangen met een score van 100 %!

 

CRKBO-registratie

We hebben ook deze zomer weer succesvol de audit voor het CRKBO-register doorlopen. In dit register staan onderwijsinstellingen die via de audit hebben bewezen te voldoen aan de Kwaliteitscode voor Opleidingsinstellingen voor Kort Beroepsonderwijs. De registratie in het CRKBO-register stelt ons in staat om onze trainingen de komende 4 jaar weer btw-vrij te leveren.

 

Aankomende open trainingen

De komende periode staan de volgende open trainingen gepland in ons opleidingscentrum in Vleuten:

  • 9, 10 en 11 november; Objectief waarnemen en Breinwijs tekenen
  • 22 november en 13 december; Timemanagement en mentale fitheid
  • 8 en 15 december; Breinonderwijs met Snellezen en Mindmappen
  • 16 januari;  Snellezen
  • 17 januari; Mindmappen en informatie structureren
  • 18 en 19 januari; Creatief Denken
  • 7 en 14 februari; Breinonderwijs met Snellezen en Mindmappen
  • 9 en 30 maart; Timemanagement en mentale fitheid
  • 13 en 14 maart; Creatief Denken
  • 7, 8 en 9 juni; Objectief waarnemen en Breinwijs tekenen

Voor scholieren, scholieren samen met ouder en voor eindexamenkandidaten/ studenten staan de volgende open trainingen op het programma:

  • 8 oktober; Leer Leren (scholier)
  • 20 november en 11 december; Leer Samen Leren (scholier met ouder)
  • 17 december; Leer Studeren (eindexamenkandidaten en beginnende studenten)
  • 14 januari en 4 februari; Leer Samen Leren (scholier met ouder)
Volledig overzicht trainingsaanbod open trainingen

Volg ons via social media;

FacebookTwitterYouTubeInstagram
 
Purple Monkey Breinonderwijs
Postadres; Zilverschoonlaan 7, 3452 AA Vleuten
Opleidingscentrum; Nieuwe Vaart 1c, 3451 AH Vleuten
030-296 3959  www.purplemonkey.nl   info@purplemonkey.nl
De Breinflits verschijnt op momenten dat er relevant nieuws te melden is op Breingebied en/of rondom Purple Monkey Breinonderwijs. Deze Breinflits wordt uitsluitend gezonden naar personen die zich hiervoor hebben opgegeven, via de mogelijkheid op onze website of via het evaluatieformulier na afloop van een training. 
Uitschrijven