|
Geen afbeeldingen? Webversie Purple Monkey Breinflits
Slim en deskundig adviseren als ondernemingsraadOndernemingsraden staan onder toenemende druk: meer dossiers, hogere verwachtingen en minder tijd. Dit leidt vaak tot lange vergaderingen, reactieve adviezen en terugkerende discussies. Deze training helpt OR’s om effectiever te werken en sterker te adviseren. Door een unieke combinatie van timemanagement, mentale focus en gestructureerde besluitvorming ontstaat meer grip, rust en invloed. Een waardevolle training voor ondernemingsraden, ambtelijke secretarissen en OR-commissies – geschikt voor zowel startende als ervaren teams. Meer weten? Neem contact op voor een vrijblijvende kennismaking. Een stevige start voor gemeenteraadsledenNa de gemeenteraadsverkiezingen geven we (nieuwe) raadsleden een zetje in de rug met de maatwerktraining ‘Efficiënt raadswerk’. We hebben een compleet opleidingsprogramma waarin zittende en nieuwe raadsleden worden ondersteund bij het zo goed mogelijk uitvoeren van hun functie. De eerste maanden als raadslid zijn intensief: volle agenda’s, complexe dossiers en hoge verwachtingen van inwoners. Goed voorbereid zijn is essentieel. Dit opleidingsprogramma geeft raadsleden een krachtige start. Het is interactief, direct toepasbaar in de praktijk en afgestemd op de specifieke situatie binnen jouw gemeente. Het programma bestaat uit drie leerlijnen:
Het resultaat:
20% korting op Purple Monkey planagendaAlweer voor het 10e jaar op rij verschijnt in juni de Purple Monkey planagenda voor het komende schooljaar. Er zijn 2 maten; de standaardversie en de iets grotere A4-versie. De planagenda kan worden besteld in onze webshop (purplemonkeyshop.nl). Als je daar een pre-order plaatst vòòr 7 juni ontvang je 20% korting. Voor scholen die grotere aantallen willen, hebben we vanaf 10 exemplaren een aantrekkelijke staffelkorting. Engelstalige open trainingen/ open courses in EnglishAl jaren verzorgen wij onze incompany trainingen ook in het Engels voor organisaties die in een internationale omgeving opereren. Hiermee ondersteunen wij teams om effectief samen te werken en hun vaardigheden te ontwikkelen in de taal die aansluit bij hun dagelijkse praktijk. Met plezier kondigen wij aan dat wij naast onze incompany trainingen voortaan ook open trainingen in het Engels aanbieden. Dit betekent dat individuele deelnemers zich kunnen inschrijven en profiteren van dezelfde hoogwaardige leerervaring, ongeacht hun organisatie. For many years, we have been providing our in-company training programs also in English for organisations operating in international environments. This has enabled teams to collaborate effectively and develop their skills in a language that aligns with their day-to-day work. We are pleased to announce that, in addition to our in-company offerings, we now also provide open training sessions in English in our training centre in Vleuten. This means that also individual participants can now join our programs and benefit from the same high-quality learning experience. Aankomende open trainingenDe komende maanden staan de volgende open trainingen gepland in ons opleidingscentrum aan de Nieuwe Vaart in Vleuten:
Voor scholieren, scholieren samen met ouder en voor eindexamenkandidaten/ studenten staan de volgende open trainingen op het programma:
Maakt jullie organisatie gebruik van het leerplatform Studytube of het leermanagementsysteem van De Corporatie Academie voor de aanvraag van (incompany) trainingen persoonlijke efffectiviteit? Alle Purple Monkey trainingen zijn nu ook daar te boeken!!! |